Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku spożywczym od 2003 roku. Zajmujemy się głównie dystrybucją słodyczy. Od początku działalności standardem firmy, jest wysoka jakość świadczonych usług i dążenie do satysfakcji klienta.

Opieramy się na aktywnych dostawach tzn. z serwisem do klienta własnym transportem oraz bezpośrednią opieką, nad każdym naszym odbiorcą, w osobie przeszkolonego przedstawiciela handlowego własnego – jak również przedstawicieli, ze strony producentów ściśle współpracujących z naszą firmą.

Ciągle pracujemy nad podniesieniem jakości naszych usług, zapewniamy bogaty wybór produktów oraz liczne promocje rabatowe i pakietowe.

Nasze atuty to:

    • szybki i sprawny serwis
    • 24 godzinny cykl dostaw
    • specjalistyczny transport
    • wysoki poziom realizacji zamówień

Będzie nam niezwykle miło, jeśli nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem i dołączycie do grona naszych Klientów.

Od listopada 2022, jesteśmy udziałowcem i partneren Polskiej Organizacji Handlowej Sp. z o.o. W ramach tej współpracy otrzymujemy liczne profity dzięki którym, możemy zaoferować atrakcyjne warunki handlowe. Struktura i atmosfera grupy POH, sprzyja wymianie szeregu wzajemnych doświadczeń i rozwiązań, dzięki którym możemy mówić o ciągłym i dynamicznym rozwoju.